1 min read

„Shaanxi“ sportininkai pasiekė didelius laimėjimus Pasaulio federacijos varžybose komandos čempionate

Balandžio 21 d. Antalijoje, Turkijoje, vyko 2024 m. Pasaulio lauko varžybų „Walling Group“ čempionatas.Luo Jiawei, Li Chenjie ir „Shaanxi“ žaidėjų komandos draugai laimėjo Kinijos komandos vyrų 10 kilometrų grupės čempionatą.

Šios varžybos yra aukščiausios pasaulio specifikacijos aukščiausiose pasaulyje specifikacijose prieš Paryžiaus olimpines žaidynes.Shaanxi pasiuntė 6 sportininkus dalyvauti.Vyrų 10 kmetrų varžybose Australijos žaidėjas Esekas Biklaveris laimėjo čempionatą per 39 minutes ir 56 sekundes. Norėdami laimėti vyrų 10 km. Konkurso komandos čempionatą.

„Moterų 20 kmetrų“ varžybose Peru sportininkė Garcia Lyon laimėjo čempionatą per 1 valandą, 27 minutes ir 12 sekundžių. , 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6. 7, 12 -oji ir 20 -oji vieta padėjo Kinijos komandai laimėti projekto čempionatą.